2 % GPM parama

Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos įtvirtina naują gyventojo teisę – nuo per kalendorinius metus gautų pajamų išskaičiuota ar mokėtina pajamų mokesčio dalimi iki 2 procentų paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Pagal šį įstatymą, mokyklos yra paramos gavėjai.

Gerbiami bendruomenės nariai,

esame dėkingi, kad kasmet paremiate Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnaziją ir skiriate jai 1–2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų finansinė parama mums labai svarbi, nes už gautas lėšas galime atnaujinti ugdymosi aplinkas, įsigyti mokymosi priemonių. 2018 m. progimnazijai pravesta 783,36 Eur.   Dėkodami už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti vaikams kurti jaukesnę ir saugesnę mokymosi aplinką, prašytume ir šiais metais savo pajamų mokesčio dalį (2 proc.) skirti mūsų mokyklai.

Pervesti lėšas Jūs galite iki gegužės 1 d. užpildę specialią formą FR0512 v04 (pajamų deklaracija, prašymas skirti paramą). Prašyme turite nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą (adresą) ir tokius duomenis apie paramos gavėją:

  • paramos gavėjo identifikacinis numeris – 190488066;
  • ataskaitinį mokestinį laikotarpį (2018 m.) ir paramos gavėjui prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį procentais (iki 2 procentų).

Prašymas pildomas didžiosiomis spausdintomis raidėmis.

Užpildyti formą FR0512 v04 dėl paramos skyrimo VMI Jūs galite:

 
  1. Per EDS https://deklaravimas.vmi.lt);
  2. Prisijungus prie elektroninės bankininkystės:

2.1. spausti El. paslaugos;

2.2. VMI elektroninės paslaugos;

2.3. EDS;

2.4 deklaravimas;

2.5 pildyti formą;

2.5. prašymas skirti paramą;

2.4. užpildyti naują formą FR0512 v04

2.5. pavyzdys (pridėtas skenuotas variantas)

2.6. suformuoti ir pateikti.

Pildant formą  FR0512 v04 tiesiogiai portale, pildymo metu vartotojams nurodomos pildymo klaidos; tai padeda užtikrinti prašymų duomenų kokybę ir laiku pervedamą paramą gavėjams.

Kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, remiant pasirinktą paramos gavėją, galima paskirti pajamų mokesčio dalį iš karto 5 metams (praėję pastarieji ir 4 ateinantys kalendoriniai metai).

Paramos teikėjas turi teisę pakeisti sprendimą dėl paramos laikotarpio ar paramos gavėjo; tuo tikslu pateikiama patikslinta FR0512 forma 02 versija.

 Informacija ir konsultacijos:

  1. Interneto svetainėje www.vmi.lt.
  2. Valstybinė mokesčių inspekcija (Statybininkų g. 13, Vilkaviškis (turėkite el. bankininkystės prisijungimus).
  3. Atvykę į „Ąžuolo“ progimnazijos raštinę (II a.)

Pagarbiai

Progimnazijos administracija