Bendradarbiavimas su Didvyžių grupinio gyvenimo namų padalinio auklėtiniais

Balandžio 17 d. Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 6 klasės mokiniai Augustas Grumblys, Gabrielė Damidavičiūtė, Gerda Šeštokaitė, Rapolas Rudzevičius bei socialinė pedagogė D.Tarnauskienė lankėsi pas Didvyžių grupinio gyvenimo namų padalinio auklėtinius.

Mūsų mokiniai, tęsdami nuoširdų bendravimą su šių namų auklėtiniais, kartu gamino velykinius margučius. Marginimas buvo netradicinis: kiaušinius puošėme iš vilnos, naudodami specialias priemones. Technologijų meistrė Lolita tiek mūsų mokinius, tiek Didvyžių namų auklėtinius mokė vilnos vėlimo gudrybių. Kadangi kiekvienas įdėjo šilumos ir meilės juos gamindami, margučiai gavosi įdomūs, šiuolaikiški. Po to buvome pavaišinti arbata ir pyragu, apsikeitėme draugystės bei padėkos dovanėlėmis.

Esame nuoširdžiai dėkingi Didvyžių grupinio gyvenimo padalinio auklėtiniams ir jų darbuotojoms Lolitai Muraškauskienei ir Ramunei Brazauskienei už šiltą priėmimą, visų metų draugystę organizuojant  renginius ir akcijas, puoselėjamą pagarbą kitokiam, turinčiam negalią žmogui.

Socialinė pedagogė D.Tarnauskienė