Rajoninė istorijos olimpiada „Žinočius“

Gegužės 8-ąją dieną mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai pasirodė rajoninėje jaunųjų istorikų olimpiadoje „Žinočius“, kuri tradiciškai vyko Kybartų „Saulės“ progimnazijoje. Joje dalyvavo geriausi mūsų mokyklos istorijos žinovai.

Penktokams Kotrynai Kriaučeliūnaitei, Jokūbui Žukui ir Danieliui Didvaliui prizinių vietų nepavyko iškovoti, o šeštokai savo amžiaus grupėje tapo prizininkais: absoliučiu nugalėtoju pripažintas Haroldas Mockevičius, surinkęs daugiausia taškų – I vieta rajone, II vieta atiteko Milai Bazanovai,  III vietą užėmė Gabrielė Damidavičiūtė.

Septintokų tarpe Andrius Skamarakas užėmė penktą,  Kristupas Račkauskas aštuntą vietas. Aštuntokų grupėje gerai sekėsi  Kamilei Šlekytei, kuri užėmė penktąją vietą. Nemažai taškų surinko ir kiti mūsų mokyklos mokiniai – septintokė Deimantė Čiuplytė, aštuntokai Emilija Eidukaitytė ir Augustas Kažemėkas.

Istorijos mokytoja L. Kraulėdienė