„Gerumo dalybos“ mūsų progimnazijoje

Lapkričio 6 d. progimnazijoje buvo minima „Pyragų diena“. Šios dienos tikslas – kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“, kurią tradiciškai organizuoja TV3 televizija. Pyragų dienos misija – padėti įgyvendinti sergančių vaikų svajones. Smagu, kad ir mūsų mokyklos bendruomenė noriai įsijungė į šią iniciatyvą (kepė pyragus, juos pirko), taip padėdama likimo nuskriaustiems vaikams. Mokiniai su didžiuliu entuziazmu stengėsi kuo greičiau parduoti savo kepinius, vardan kitų vaikų svajonės. Ši prasminga diena – įrodymas, kad vos per pusę valandos įmanoma paaukoti 213 eur. 28 ct. sumą. Kiekvienas skanėsto gabalėlis pavirto į gerumo lašelį, kuris pasiekė „Išsipildymo akcijos“ vaikučius.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos, ir tikime, kad „Pyragų diena“ taps mūsų mokyklos tradicija.

„Didelė širdis, kaip vandenynas, niekados neužšąla“ K.L. Biorne.

Mokytoja Jolanta Ribačionkienė