Viktorina „Pažink Lietuvą“

Mūsų mokyklos aštuntokai Haroldas Mockevičius, Rokas Marcinkevičius, Karolina Zinkevičiūtė, Augustas Grumblys ir Justas Žiurinskas kartu su Vilkaviškio Salomėjos Nėries ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniais dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvą“. Po gimtąją šalį keliavo virtualiai. Kelionės maršrutas buvo išdėstytas didžiulėje žaidimo lentoje. Komandų kelionės sėkmę lėmė ne tik anglų kalbos, istorijos, geografijos žinios, bet ir fortūna. Dalyviai pademonstravo puikias žinias apie Lietuvą ir pasitikrino anglų kalbos gebėjimus. Smagu, kad mūsų mokyklos mokiniai pirmieji įveikė visus kelionės iššūkius ir teisingai atsakė į klausimus. Nors burtai lėmė, kad už mūsų komandą žaidimo lenta keliavo miegapelė, tai nesutrukdė laimėti 1-ąją vietą.

Mokytoja Aida Liaudinskienė