Rudens kroso varžybos-Beactive Europos sporto savaitės renginys

Rugsėjo 28 d. prie naujojo Vilkaviškio sporto ir pramogų centro vyko bendrojo ugdymo mokyklų rudens kroso varžybos, skirtos Beactive Europos savaitei paminėti. Susirinko apie 130 mokinių iš 10 rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų. Prieš varžybas sveikinimo žodį tarė Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius Jonas Jurkynas. Jis palinkėjo dalyviams sportinio azarto ir sėkmės bėgimo trasose. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse. Po varžytuvių buvo apdovanoti kiekvienos amžiaus grupės 10  geriausių sportininkų. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo 4 medalius: Mantas Vyšniauskas 1500 m. distancijoje iškovojo 6 vietą, Aistė Okunytė  liko aštunta,. 500 m distancijoje Austėjai Gražulytei  taip pat atiteko 8 vieta.

Nors mūsų ,,Ažuoliukams,, nepavyko užimti prizinės vietos, tačiau asmeninę pergale džiaugėsi Arnas Biriukas, kuris 1000 m distancijoje iškovojo pirmąją vietą.

Džiaugiamės Arno sėkme ir linkime tobulėti, nesustoti, siekti savų tikslų ir pergalių. Dėkojame  ,,Ąžuolo“ progimnazijos komandai už įdėtas pastangas ir linkime sėkmės kituose startuose.