PROGIMNAZIJOJE VYKO ŠACHMATŲ TURNYRAS

Spalio 26 dieną progimnazijoje vyko šachmatų turnyras, kurį organizavome kartu su Vilkaviškio šachmatų klubu „Širvinta“. Turnyre dalyvavo net 34 progimnazijos mokiniai. Buvo varžomasi šešių ratų sistema, po kurių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

1–2 klasių grupėje: III vieta – Ąžuolas Jankauskas 2 kl., II vieta – Nojus Nevidomskis 2 kl., I vieta – Deimantas Ivanauskas 2 kl.

3–4 klasių grupėje: III vieta – Jokūbas Striokas 4b kl., II vieta – Marius Ratkelis 4a kl., I vieta – Deividas Ivanauskas 4a kl.

5–6 klasių grupėje: III vieta – Miglė Šeštakauskaitė 5 kl., II vieta – Rapolas Brazauskas 6 kl., I vieta –Tautvydas Narušis.

7–8 klasių grupėje: III vieta – Eligijus Štaraitis 7 kl., II vieta – Simonas Biskys 8 kl., I vieta – Žygimantas Narušis 7 kl.

Turnyro metu buvo varžomasi ir tarp klasių. Pagal surinktus taškus III vietą laimėjo 7 klasė, II vietą iškovojo 2 klasė ir geriausia šioje kategorijoje tapo 4a klasė. Taip pat taurėmis buvo apdovanoti geriausi šachmatininkai tarp berniukų ir mergaičių. Jais tapo 4a klasės mokinys Deividas Ivanauskas ir penktokė Miglė Šeštakauskautė.

Prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o visiems turnyro dalyviams mokyklos direktorė G. Naujokienė įteikė padėkas.

Ačiū Vilkaviškio šachmatų klubui „Širvinta“ už turnyro organizavimą ir įsteigtus prizus, visiems mokiniams už dalyvavimą varžybose.