Puikus pasirodymas respublikinėse šachmatų varžybose

Kovo 17 dieną vyko respublikinės (2012 metų gimimo ir jaunesnių mokinių) šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų progimnazijos komanda. Iš viso varžėsi 19 geriausių Lietuvos mokyklų komandų, laimėjusių rajonines varžybas.

Mūsų mokyklai ir rajonui atstovavo 4a klasės mokinė Viltė Vološinaitė, 4b klasės mokinys Jokūbas Striokas ir 2 klasės mokiniai Deimantas Ivanauskas bei Nojus Nevidomskis.

Visos komandos žaidė po 7 varžybas, po kurių išaiškėjo galutinė komandų rikiuotė. Progimnazijos komanda iškovojo tris pergales, du kartus sužaidė lygiosiomis ir du kartus pralaimėjo. Iki pat paskutinio turo turėjome šansų iškovoti prizinę vietą, bet lemiamose varžybose fortūna nusisuko. Susumavus visus taškus, galutinėje įskaitoje mūsų komanda iškovojo VII vietą respublikoje.

Sveikinimai ir padėka šachmatininkų komandai už puikų pasirodymą respublikinėse varžybose! Lauksime dar geresnių rezultatų ateityje.

Fizinio ugdymo mokytojas Tomas Bonkevičius