Šachmatininkų pergalė finaliniame etape

Balandžio 20 dieną vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų greitųjų šachmatų pirmenybių finalinis etapas, kuriame dalyvavo ir 5 mūsų progimnazijos mokiniai. Finale galėjo dalyvauti tik geriausi 1–2, 3–4, 5–6, 7–8 klasių mokiniai (po vieną mergaitę ir berniuką).

Po 7 ratų kovų paaiškėjo, kad visi dalyvavę mūsų mokyklos mokiniai iškovojo prizines vietas savo amžiaus grupėse: Miglė Šeštakauskaitė – III vieta, Tautvydas Narušis – II vieta, Žygimantas Narušis – II vieta, Deividas Ivanauskas – I vieta, Deimantas Ivanauskas – I vieta. Verta paminėti, kad Deividas Ivanauskas bendroje įskaitoje užėmė II vietą, nusileisdamas tik aštuoniolikmečiui gimnazistui. Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Ačiū visiems mokiniams, dalyvavusiems ir garbingai atstovavusiems mūsų mokyklai. Lauksime ne mažiau sėkmingų asmeninių šachmatininkų pasirodymų ir kitais metais.

Fizinio ugdymo mokytojas Tomas Bonkevičius