Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus paminėjimo dieną „Ąžuolo“ progimnazijoje viešėjo savanoriai iš Ahauso

Jau daugiau nei 20 metų pavasariais į Vilkaviškį atvyksta Raudonojo Kryžiaus organizacijos Vokietijos Ahaus miesto atstovai. Savanoriai kiekvienais metais pasidžiaugia gražėjančiu ir stiprėjančiu miestu, sąmoningėjančiais gyventojais, o ypač augančia Vilkaviškio Raudonojo Kryžiaus organizacijos veikla.

Didelį dėmesį šios organizacijos atstovai skiria darbui su jaunimu – kartai, kuri tęs ir plės tradicijas, stiprins ryšius. Todėl tiek Vokietijoje, tiek Lietuvoje Raudonojo Kryžiaus savanoriai rūpinasi jaunimo įtraukimu į šią organizaciją, veiklos sklaida, pabrėždami jos svarbą ir naudą.

Šiemet, gegužės 8 d., Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus dieną, savanoriai iš Ahauso miesto, lydimi  mūsų rajono savanorės Linos Frankemoel, viešėjo Ąžuolo“ progimnazijoje, kurioje  aštuntos klasės mokiniams pravedė pamoką apie savanorišką veiklą Vokietijoje, jos naudą ir prasmę. Apie tai mokiniams kalbėjo būtent jaunosios kartos organizacijos atstovas. Atvykusiems svečiams aštuntokai uždavė ne vieną klausimą tiek apie jų veiklą, tiek ir asmeninius pomėgius.

Džiaugiamės, kad Lietuvoje savanorystės veiklos vis labiau įgauna pagreitį, į kurias įsitraukia geranoriškas ir pasiruošęs padėti jaunimas.

Administracija