Išbandėme jėgas respublikiniame matematikos konkurse „Virtuali matematika“

Dvylika Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 5–8 klasių mokinių gegužės 16 dieną išbandė savo jėgas respublikiniame matematikos konkurse „Virtuali matematika“. Konkursą organizavo Šiaulių švietimo pagalbos tarnyba. Konkurso tikslas – lavinti mokinių komunikavimo, skaitmeninę, pažinimo kompetencijas. Konkurso tema: pagrindinio ir aukštesniojo lygio matematikos uždavinių sprendimas bei pateikimas naudojantis informacinėmis technologijomis. Konkurse dalyvavo 386 mokiniai iš 35 Lietuvos mokyklų.

Mūsų mokyklos mokiniai iškovojo keturias prizines vietas:

Šeštokas Tautvydas Narušis užėmė pirmąją vietą respublikoje, surinkęs 22 taškus iš 22 galimų;

Aštuntokas Žygimantas Narušis užėmė pirmąją vietą respublikoje, surinkęs 18 taškų iš 22;

Septintokei Austėjai Stasiukynaitei, surinkusiai 12 taškų iš 22, teko antroji vieta respublikoje;

Septintokė Liepa Vaškelytė užėmė trečiąją vietą respublikoje, surinkusi 11 taškų iš 22 galimų.

Prizininkai apdovanoti diplomais.

Gerai sekėsi ir kitiems konkurso dalyviams. Šeštokas Danielius Lasevičius surinko 16 taškų iš 22 galimų, penktokas Paulius Matulaitis surinko 14 taškų iš 22. Konkurse taip pat dalyvavo penktokai Tadas Ulinskas, Mėta Miknevičiūtė, Deividas Ivanauskas, septintokė Elma Valiukevičiūtė, aštuntokai Justas Bakšys ir Ugnė Staškūnaitė.

Smagu, kad mūsų mokyklos mokiniai domisi matematika, noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose, gilina savo žinias ir kompetencijas. Linkime ir toliau siekti gražių rezultatų konkursuose.

Matematikos mokytoja Zita Šestilienė