SPORTAS VIENIJA

Birželio 10 -osios dienos popietę nuskaidrino Sporto diena, kurioje dalyvavo 5–8 klasių mokiniai. Jau tradicija tapo, kad septintokai ir aštuntokai varžosi tinklinio aikštelėje, o jaunesnieji įsitraukia į linksmąsias estafetes.

Tinklinį žaidė po dvi merginų ir vaikinų komandas (7 klasė prieš 8). Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų pergalių. Geriausius žaidimo įgūdžius tinklinyje pademonstravo aštuntokai. Tiek merginos, tiek vaikinai sužaidė rezultatu 2:0. Septintokų komandos nepasidavė, atkakliai kovojo ir liko antri.

Daug emocijų sukėlė estafečių varžybos. Dalyvavo trys komandos: 5a, 5b ir 6 klasės. Jos varžėsi 10-yje netradicinių estafečių. Buvo smagu stebėti, kaip greitumo estafetę dalyviai turėjo bėgti  su plaukiko ląstais, šuoliuoti maišuose, kliūtis apsivaryti gimnastikos kamuoliais, poromis, kaip slidininkai, nušliuožti 20 m, bėgti nešant ant pečių svorį ir pan.

Paaiškėjo, kad stipriausi buvo šeštokai, todėl laimėjo I vietą. 5b klasės mokiniai buvo labai stiprūs varžovai, bet liko antri. Garbingą III vietą iškovojo 5a klasė. Visi dalyviai apdovanoti komandiniais diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Sporto dienos renginyje buvo lavinamos bendradarbiavimo, bendravimo, lyderiavimo ir asmeninės kompetencijos. Niekas taip nevienija bendruomenės, kaip bendra veikla, o sportas tai geriausiai įrodo.

Fizinio ugdymo mokytojai R. Kiškėnienė, T. Bonkevičius, I. Dubickienė