Mokytojai

Eil. Nr.Vardas, pavardėKvalifikacinė kategorija, pareigos (dalykas/ai)Pareigybės aprašymas
1.Vilma AnelauskienėMokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymu, lietuvių kalbaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
2.Laura AugustaitienėVyresnioji mokytoja, klasės vadovėVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
3.Judita Miniotaitė-AstakhovaVyresnioji logopedė
4.Tomas BonkevičiusMokytojas, fizinis ugdymasMokytojo pareigybės aprašymas
5.Rasa BondzinskienėMokytoja, lietuvių kalbaMokytojo pareigybės aprašymas
6.Ina BikauskienėVyresnioji mokytoja, anglų kalbaVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
7.Liubov DobiliauskienėMokytoja, rusų kalbaMokytojo pareigybės aprašymas
8.Rimantas DanilevičiusMokytojas metodininkas, technologijosMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
9.Ina DubickienėVyresnioji mokytoja, fizinis ugdymasVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
10.Žaneta GalinytėMokytoja metodininkė, pradinis ugdymasMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
11.Raimonda JanulevičienėMokytoja metodininkė, pradinis ugdymasMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
12.Audronė JusaitytėMokytoja metodininkė, muzikaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
13.Rūta KiškėnienėMokytoja metodininkė, fizinis ugdymasMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
14.Irma KriaučeliunienėMokytoja metodininkė, pradinis ugdymasMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
15.Remigijus KrišinasMokytojas, neformalus ugdymasMokytojo pareigybės aprašymas
16.Lionė KraulėdienėMokytoja metodininkė, istorijaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
17.Aira LažauninkienėVyresnioji mokytoja, gamta ir žmogus, biologijaVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
18.Aida LiaudinskienėVyresnioji mokytoja, anglų kalbaVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
19.Dalia MartišienėMokytoja metodininkė, chemijaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
20.Diana MaksimavičienėMokytoja metodininkė, dailėMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
21.Laimutė PenkaitienėVyresnioji mokytoja, dorinis ugdymasVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
22.Lyma PauliukaitienėMokytoja metodininkė, vokiečių kalbaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
23.Almantas RaškauskasVyresnysis mokytojas, informacinės technologijosVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
24.Jolanta RibačionkienėVyresnioji mokytoja, pradinis ugdymasVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
25.Irena SkamarakienėMokytoja metodininkė, fizikaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
26.Dalia SkinkienėMokytoja, neformalus ugdymasMokytojo pareigybės aprašymas
27.Edvina Subačiūtė-BaltrušaitienėMokytoja, šokisMokytojo pareigybės aprašymas
28.Zita ŠestilienėMokytoja metodininkė, matematikaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
29.Rūta ŠukaitytėMokytoja metodininkė, geografijaMokytojo metodininko pareigybės aprašymas
30.Alma UrbonienėVyresnioji mokytoja, technologijosVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
31.Vilija VyšniauskienėVyresnioji mokytoja, pradinis ugdymasVyresniojo mokytojo pareigybės aprašymas
32.Marija ŽemaitienėMokytoja metodininkė, pradinis ugdymasMokytojo metodininko pareigybės aprašymas

Dokumentų dydis neviršija 1Mb. Skaitymui rekomenduojame Adobe Reader ar panašaus tipo knygų skaitymo programas.

Dokumentas Parsisiųsti
2019-2020 m. m. pedagoginių darbuotojų sąrašas parsisiųsti
2018-2019 m. m. pedagoginių darbuotojų sąrašas parsisiųsti
2017-2018 m. m. pedagoginių darbuotojų sąrašas parsisiųsti