Darbo užmokestis

Pareigybių
pavadinimas
Dirbančių žmonių
skaičius
2018 mVidutinis darbo
užmokestis 2019 m.
III ketvirtis
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui11102,41439,36
Mokytojai24590,94801,17
Vyr. finansininkas1719,48939,39
Sekretorė1462,43631,45
Ūkvedys1483,63631,45
Energetikas1241,82315,73
Inžinierius kompiuterininkas1346,82452,83
Valytojas3300416,25
Vairuotojas1462,43603,77
Kiemsargis2400555
Rūbininkas - budėtojas1400555
Pastatų ir sistemų
einamojo remonto
darbininkas
1400555

Dokumentų dydis neviršija 1Mb. Skaitymui rekomenduojame Adobe Reader ar panašaus tipo knygų skaitymo programas.

Mėnesis Parsisiųsti
Vilkaviškio „Ažuolo“ progimnazijos darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis darbo užmokestis parsisiųsti
Vidutinis darbuotojų darbo užmokestis 2019 m. parsisiųsti
Vidutinis darbuotojų darbo užmokestis 2018 m. III ketvirtis parsisiųsti
Vidutinis darbuotojų darbo užmokestis 2017 m. II ketvirtis parsisiųsti
Vidutinis darbuotojų darbo užmokestis parsisiųsti