Kiekvienais metais, paskutinį kovo šeštadienį, nacionalinis mokinių Č. Kudabos konkursas į Vilniaus Universiteto Geomokslų fakultetą sukviečia mokinius iš visos Lietuvos. Šiais metais į XXV-ąjį jubiliejinį konkursą Vilniuje suvažiavo apie 760 dalyvių.
Šiais metais konkursas vyko kovo 28 d., kuriame dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai. Laurynas Vizbara puikiai pasirodė jubiliejiniame geografijos konkurse ir pateko į savo amžiaus grupės geriausiųjų dešimtuką. Šis pasiekimas atspindi mokinio žinias, smalsumą bei atsakingą pasiruošimą. Džiaugiamės ir didžiuojamės bei linkime dar daugiau sėkmės ateities konkursuose!
Konkurso organizatoriai Laurynui siunčia nuoširdžiausius sveikinimus, diplomą ir sako: „Iki susitikimo kitą pavasarį!“
Geografijos mokytoja Odeta Smelstorienė

