Gegužę mūsų mokyklos komanda dalyvavo dvejose lengvosios atletikos varžybose: Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų mokinių pavasario kroso pirmenybėse trenerio V. Miliausko taurei laimėti ir Vilkaviškio sporto centro vaikų trikovės varžybose.
Pirmenybėse bėgikai iškovojo III komandinę vietą, o asmeniniais medaliais pasipuošė 4a klasės mokinys Nojus Oželis – 8-oji vieta ir 7b klasės mokinė Justė Šlekytė – 6-oji vieta.
Azartas ir noras nugalėti niekur nedingo ir persikėlus į Vilkaviškio sporto centro vaikų trikovės varžybas. Čia moksleiviams reikėjo universalumo trijose skirtingose rungtyse, kurias sudarė 60 m bėgimas, šuolis į tolį įsibėgėjus ir kamuoliuko metimas.
„Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai dar kartą įrodė, kad auga nauja sportininkų karta. Jie drąsiai kovojo dėl kiekvieno taško ir fiksavo puikius asmeninius rezultatus: Nojus Oželis (4a kl.) – I vieta, Ainė Girdijauskaitė (3a kl.) – III vieta, Lėja Mockevičiūtė (3a kl.) – 6-oji vieta, Smiltė Verbanovaitė (3b kl.) – 7-oji vieta, Adas Romanenko (4a kl.) – 9-oji vieta, Paulina Bulevičiūtė (3a kl.) ir Jorė Andriukaitytė (3b kl.) – 10-oji vieta.
Sveikiname visus progimnazijos bėgikus, sėkmingai įveikusius pavasario startus! Tikimės, kad šios varžybos taps puikiu atspirties tašku ateities pergalėms. Auganti bėgikų karta dar ne kartą džiugins mus savo pasiekimais bei sportiniu azartu.
Fizinio ugdymo mokytojos I. Dubickienė ir R. Kiškėnienė








