Gegužės 6-ąją dieną Kybartų „Saulės“ progimnazijoje tradiciškai vyko Vilkaviškio rajono mokyklų 5–8 klasių mokinių „Gimtojo žodžio“ olimpiada.
Šiais metais mūsų mokyklai joje atstovavo Deimantas Ivanauskas (5 kl.), Laurynas Vizbara (6 kl.), Deividas Ivanauskas (7a kl.), Tadas Ulinskas (7b kl.) ir Smiltė Šeštakauskaitė (8 kl.).
Ąžuoliečiams puikiai sekėsi rašyti lietuvių kalbos diktantą – iš olimpiados savo amžiaus gupėse jie parsivežė net tris prizines vietas: Laurynas Vizbara iškovojo I vietą (mokyt. Vilma Anelauskienė), Smiltė Šeštakauskaitė – II vietą, Tadas Ulinskas – III vietą (mokyt. Rasa Bondzinskienė).
Nugalėtojai buvo apdovanoti Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazijos diplomais ir
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus prizais.
Didžiuojamės mokinių pasiekimais, atsakingu pasiruošimu ir puikiu mokyklos atstovavimu. Linkime ir toliau puoselėti meilę lietuvių kalbai bei siekti naujų laimėjimų!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Bondzinskienė


