Gegužės 22 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje vyko 2-osios Lietuvos mokinių olimpiados „Mes – miškui, miškas – visiems 2026“ baigiamasis finalinis etapas. Olimpiadą organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kartu su Valstybinių miškų urėdija. Jos tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos miškais, atkreipti dėmesį į aktualiausias vietines ir globalias miškų bei gamtos problemas, ugdyti atsakingą požiūrį į supantį pasaulį, lavinti gebėjimą teorines žinias taikyti praktinėse užduotyse ir veiklose bei skatinti įgytus įgūdžius pritaikyti kasdieniame gyvenime.
Įveikę atrankinį etapą, kuriame dalyvavo apie 1300 mokinių, olimpiadoje mūsų progimnazijai atstovavo 5 klasės mokinys Ąžuolas Jankauskas, 7a klasės mokiniai Arijus Grabauskas ir Mėta Miknevičiūtė bei 8 klasės mokinė Miglė Šeštakauskaitė.
Kol komisija vertino darbus, konkurso dalyviai turėjo galimybę dalyvauti teatro „Kitas kampas“ improvizacijoje.
Įvertinus teorines ir praktines užduotis paaiškėjo, jog 7–8 klasių grupėje Miglė Šeštakauskaitė užėmė III vietą. Sveikiname nugalėtoją, o kitiems linkime dar labiau domėtis miško flora ir fauna.
Daugiau informacijos apie olimpiadą raste čia: https://www.linesa.lt/mes-miskui-miskas-visiems-olimpiada/
Gamta ir žmogus, biologijos mokytoja Aira Lažauninkienė







